PODSTATA APARTMENTS

Apartmány Valteřická

Veškeré služby i kultura města na dosah. Tomu se říká pohodová dovolená. Nebo radši za sportem? Neváhejte zamířit do 500 m vzdáleného vyhlášeného běžkařského areálu Vejsplachy či si zajet zalyžovat do některého z blízkých ski areálů. Nebo se s mapou vydejte prozkoumat pěšinky a panenskou přírodu okolních hor. 

Apartmán č. 1

Tento vkusně zařízený apartmán si zamilujete a rázem se stane vaším oblíbeným útočištěm pro romantické chvíle. Na 35 m² budete mít k dispozici hlavní obytnou místnost s krásnou manželskou postelí, vybavenou kuchyní a jídelním stolem. Dále vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Nechybí ani praktická předsíň. Chybíte už jen vy. 

Apartmán č. 2

Přijeďte a vyzkoušejte náš apartmán č.2, který láká svou rozlohou o 38 m². Rodiče mohou spát na manželské posteli, pro děti připravíme rozkládací dvojlůžko. V hlavní obytné místnosti vám bude plně k dispozici vybavená kuchyň s jídelním stolem. Při vstupu do apartmánu oceníte praktickou předsíň a samozřejmě nebude chybět ani vlastní koupelna se sprchou. Vyzkoušejte tento oblíbený apartmán.

Apartmán č. 3

Na plochu o rozměrech 46 m² se vejde krásný větší apartmán se samostatnou ložnicí vybavenou manželskou postelí. Druhé lůžko v tomto apartmánu je rozkládací pro 2 osoby. Společné chvíle můžete trávit v plně vybavené hlavní obytné místnosti s kuchyňským koutem a jídelním stolem. Po dni plném dobrodružství chvilku zpomalte a relaxujte pod proudem vody ve vlastní koupelně se sprchou.


Ceny jsou (v Kč vč. DPH) za celý apartmán a to pro uvedený maximální počet osob.
V ceně je ložní prádlo, ručníky, závěrečný úklid, vyhrazené parkovací stání. 


Příjemné ubytování, kde nic nechybí!

Oba naše apartmánové domy jsou vkusně zařízené útulným nábytkem. K dispozici budete mít plně vybavenou kuchyň a zbrusu novou koupelnu. Odpočinout si můžete u televize se satelitem. Sportovní náčiní bezpečně uschováte v lyžárně a pro zajištění parkování má každý apartmán k dispozici vlastní stání.

Kde nás najdete?